Перенесення сайту з Тільди

Ви вирішили попрощатися з Тільдою і надалі працювати з сайтом самостійно на своєму хостингу. Основна причина, через яку користувачі вирішують розлучитися з обслуговуванням Тільди та зайнятися модерацією сайту вже на своєму хостингу – це небажання оплачувати підписку на постійній основі країні агресору.

Ми готові вам надати послугу: перенесення сайту з Тільди на український / європейский хостинг.

+38 (098) 300 75 31     

 

Послуга перенесення з російскої Тільди на український хостінг

Послуга перенесення з російскої Тільди

Ми не робимо простий експорт, а переносимо контент на іншу систему.

 • Копіюється текст
 • Переноситься структура сайту, меню
 • Викачуються картинки (або надаєте їх окремо)

Ми маємо професійні шаблони для сайтів і на їх основі створюється копія на 95% схожа на оригінал. При цьому новий сайт адаптований до всіх мобільних пристроїв і виглядає нормально на планшетах та смартфонах. Доменне ім'я сайту переноситься на новий хостинг та сайт працює як і раніше. Адреси сторінок зберігаються по можливості для збереження позицій у Гугле, якщо структура змінюється, то Google зробить переіндексацію за кілька тижнів.

Дизайн та розробка вебсайтів

Можливо зробити новий сайт з категоріями товарів та кошиком, використовувати форми зворотнього зв'язку, слайд шоу, вставити відео. Саме ваш сайт вимагає аналізу (це безкоштовно), і потім можна точно сказати, які модулі можна повторити зі зміною дизайну або для яких модулів краще застосувати інше рішення.

Перенесення сайту з Тільди процес важливий та потрібний. Ви отримуєте свій власний сайт без щомісячної абонплати та стаєте господарем становища. Просування нового сайту - це друга частина задачі, і ми теж можемо її взяти на себе.

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber