Редизайн і оновлення сайту

Редизайн, оновлення і поліпшення Вашого сайту

Редизайн сайту від 9000 грн

Редизайн сайту, це зміна графічної частини. Дана модифікація зачіпає всю візуальну частину сайту: меню, фон, дизайн вікон і блоків, іконок, але не зачіпає функціональність, структуру, адреси сторінок. Тому дану послугу можна виконувати не порушуючи пошукової оптимізації сайту і робіт по просуванню. 

 

Терміни виконання та вартість редизайну сайту залежать від масштабу змін. Ми готові обговорити процес редизайну Вашого сайту і почати виконання замовлення. 

Мобільна версія сайту
Мобільна версія сайту, оновлення веб сайта

Мобільна версія сайту повинна бути і працювати коректно на будь-якому пристрої від планшета до невеликого смартфона. Замовте переробку сайту під мобільні пристрої.

Мобільна версія сайту включається при перегляді сайту на смартфоні або планшеті. Цей режим вмикається автоматично. Сайт відображається по іншому: меню перемикається в список, що випадає, всі блоки шикуються в колонку для кращого сприйняття сайту і читання інформації. Деякі модулі можуть бути приховані. Ваш сайт повинен легко читатися на мобільному і Ваші клієнти не підуть з сайту.

ПЕРЕНЕСЕННЯ САЙТУ З ТІЛЬДИ

Навіщо потрібен редизайн сайту?

Поява різних недоліків у сайті компанії веде Вас до редизайну сайту. Причиною для редизайну служить старість і моральний знос логотипу, що вже довго служив. Якщо сайт досить новий, але дизайн виконаний посередньо, то компанія просто змушена скористатися редизайном для поліпшення зручності користування сайтом. Багато компаній замовляють редизайн, щоб бути в тренді.

Створення нового сайту на основі старого

Іноді виникає ситуація, коли у Вас є сайт, але він застарів, йому вже 5-6 років і він потребує сучасних технологій. У такому разі можна створити новий сайт. Ми копіюємо весь контент, фотографії, матеріали та все переносимо на новий веб-сайт. Ви отримуєте редизайн веб-сайту на новому движку з новими функціями та дизайном. Так можна виграти час та заощадити до 50%.

Причини редизайну та оновлення сайту

Взагалі причин для редизайну по всьому світу досить багато, щоб їх усіх перераховувати, але найголовніші і найпоширеніші ми привели вище. Якщо Вам необхідний редизайн сайту, то Ви повинні усвідомлювати наскільки це тривалий процес, що вимагає уваги, оскільки вирішується подальша продуктивність і загальний вигляд сайту компанії. Ви не повинні смати сумніви в необхідності редизайну, тому що наш час веб-сайт має неабияку значущість на ринку. Час не стоїть на місці і змінюються тренди та технології, тому дизайн Вашого сайту поступово може втратити колишню популярність.

Ми завжди зможемо надати Вам послугу редизайну.

оновлення веб сайту редізайн

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber