Редизайн і оновлення сайту

Редизайн, оновлення і поліпшення Вашого сайту

Редизайн сайту від 9000 грн

Освіжте свій веб-простір разом з нами! Надаємо послуги редизайну, оновлення та поліпшення сайтів. Новий вигляд і функціональність для максимального враження вашої аудиторії.

Редизайн сайту - це процес, під час якого графічна частина сайту змінюється з метою покращити його зовнішній вигляд та функціональність. Редизайн може охоплювати різні елементи сайту, такі як меню, фон, дизайн вікон та блоків, іконок та інших графічних елементів.

 

Загалом, редизайн сайту може допомогти покращити вигляд та функціональність сайту, збільшити кількість його відвідувачів та покращити їх задоволеність від взаємодії з ним.

Мобільна версія сайту
Мобільна версія сайту, оновлення веб сайта

Мобільна версія сайту повинна бути і працювати коректно на будь-якому пристрої від планшета до невеликого смартфона.

У процесі редизайну варто звернути увагу на мобільну версію сайту, оскільки все більше користувачів переходять на мобільні пристрої. Тому важливо забезпечити зручну та естетичну мобільну версію сайту.

Мобільна версія сайту включається при перегляді сайту на смартфоні або планшеті. Цей режим вмикається автоматично. Сайт відображається по іншому: меню перемикається в список, що випадає, всі блоки шикуються в колонку для кращого сприйняття сайту і читання інформації. Деякі модулі можуть бути приховані. Ваш сайт повинен легко читатися на мобільному і Ваші клієнти не підуть з сайту.

Навіщо потрібен редизайн сайту?

Редизайн сайту може бути потрібен з кількох причин:

 1. Оновлення дизайну: Кожна сфера має свої тенденції, і дизайн не є винятком. Він постійно змінюється і вдосконалюється. Тому, якщо ваш сайт має застарілий дизайн, то його можна оновити, щоб він виглядав більш сучасно і привабливо для користувачів.

 2. Покращення користувацького досвіду: Редизайн може покращити користувацький досвід, зробити сайт більш інтуїтивно зрозумілим та зручним у використанні для користувачів. Наприклад, ви можете змінити структуру сайту, щоб було легше знайти потрібну інформацію, або додати нові функції, які дозволять користувачам швидше і ефективніше виконувати свої завдання.

 3. Покращення конверсії: Якщо ваш сайт призначений для продажу товарів або послуг, редизайн може покращити конверсію. Наприклад, дизайн може бути більш привабливим для потенційних покупців, може бути більш ефективною передачею інформації про ваші товари та послуги, або додаванням нових функцій, які сприяють збільшенню продажів.

Створення нового сайту на основі старого

Іноді виникає ситуація, коли у Вас є сайт, але він застарів, йому вже 5-6 років і він потребує сучасних технологій. У такому разі можна створити новий сайт. Ми копіюємо весь контент, фотографії, матеріали та все переносимо на новий веб-сайт. Ви отримуєте редизайн веб-сайту на новому движку з новими функціями та дизайном. Так можна виграти час та заощадити до 50%.

Причини редизайну та оновлення сайту

Взагалі причин для редизайну по всьому світу досить багато, щоб їх усіх перераховувати, але найголовніші і найпоширеніші ми привели вище. Якщо Вам необхідний редизайн сайту, то Ви повинні усвідомлювати наскільки це тривалий процес, що вимагає уваги, оскільки вирішується подальша продуктивність і загальний вигляд сайту компанії. Ви не повинні смати сумніви в необхідності редизайну, тому що наш час веб-сайт має неабияку значущість на ринку. Час не стоїть на місці і змінюються тренди та технології, тому дизайн Вашого сайту поступово може втратити колишню популярність.

Ми завжди зможемо надати Вам послугу редизайну.

оновлення веб сайту редізайн

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали  telegram  Facebook  Artangel Youtube Instagram Artangel

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 1200 до 2200 грн / рік

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...