Просування сайту

Просування вашого сайту в пошукових мережах

Якщо Ви націлені на розширення свого бізнесу і хочете залучати клієнтів та покупців з допомогою свого інтернет-ресурсу, то варто використовувати ефективний спосіб — просування сайту в пошукових системах. Наші SEO-фахівці займуться його оптимізацією, розкруткою і просуванням на перші сторінки результатів пошуку.

Це головне джерело трафіку на Ваш сайт. Мета просування Вашого сайту в пошукових системах - зайняти перші рядки у видачі сайтів, тому що саме на перших десяти сайтах користувач зупиняє свій вибір. Якщо Ваш сайт буде займати рядки нижче двадцятої то заходів на Ваш сайт майже не буде. Отже, зайняти перші рядки в пошуковій видачі - це головна стратегія просування сайту в мережі. На це націлені і Ваші конкуренти, тому варто тверезо оцінювати цілі і обсяги бюджету. Так само, пошукові системи налаштовані на відсів неякісних сайтів, сайтів з незрозуміло яким або неякісним змістом, тому боротьба за високі рейтинги ведеться і постійним удосконаленням Вашого сайту. 

 

Просування сайту від 10000 грн / міс

 

 

У вартість входить:

 • Оптимізація сайту до просування.
 • Написання необхідного тексту.
 • Підняття позицій сайту по ключовим словам.
 • Просування в соціальних мережах.
 • Контекстна реклама Google.

Просування сайту

Просування сайту в пошукових системах 

це головний генератор трафіку і клієнтів на Ваш сайт. Люди шукають товари або послуги, потрібну інформацію і знаходять Вас. Це допоможе людям досягати своїх цілей, а Вам своїх. Просування сайту направлено на перспективу, тому що довіра до сайту зростає, інформація сайту пошуковими системами індексується і видається в міру запитів і чим більше людей переходять на Ваш сайт і залишаються там, тим більше сторінка сайту відповідає пошуковому запиту. Просування сайту займає тривалий час (від 3-х місяців). Це час витрачається на рекламну компанію в мережі Інтернет, написання рекламних статей для Вашого сайту вашої тематики, пости в соціальних мережах, публікації в каталозі інформації про Вашому бізнесу. Також потрібен час для індексації опублікованого матеріалу в пошукових системах.

Просування сайтів ми здійснюємо для компаній України. Комплексне просування сайту (Інтернет-магазину) - це не тільки підвищення рейтингу сайту за ключовими словами, а й просування в соціальних мережах, оптимізація сторінок сайту під конкретні пошукові запити, контроль індексації сторінок. Будь-яка компанія по просуванню сайту повинна приносити цільову аудиторію на Ваш сайт. 

Просування інтернет магазину. Просування магазину в мережі Інтернет важливо для існування бізнесу, тому що прибуток береться від замовлень, а покупці найчастіше заходять на сайт через пошукові запити. Просувати інтернет магазин нелегко і ця складність завдання залежить від пошукових запитів і їх популярності в Інтернеті. Конверсія сайту залежить від бюджету і оптимізації сайту під пошукові запити. Як правило вважається, що на 100 заходів на Ваш сайт доводиться одна продаж. Замовте нам пошукове просування сайту, і Ви переконаєтеся, що це один із секретів вашого успіху!

Якщо Ви нічого не скажете про себе, хто тоді за Вас скаже все найкраще?
На сьогоднішній день люди найчастіше шукають товари в пошукових системах.

Я хочу замовити Просування сайту!

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber