Створення інтернет-магазину

У сучасних умовах активна торгівля відбувається не стільки з полиць і прилавків з розкладеними товарами, скільки в інтернет-просторі. Якісний торговий сервіс не чекає покупців, а йде прямо до них у вигляді онлайн шопінгу. Тому створення інтернет-магазину, сучасного, зручного і для продавця, і для покупця — важливе завдання для будь-якого підприємця.

Ваш інтернет магазин - це цілодобове місце для продажу Ваших товарів. Магазин не прив'язаний територіально. Ваш товар після здійснення продажу Ви можете спокійно відправити в будь-яке місто. Інтернет підключений майже в кожному будинку і особливо популярний мобільний інтернет в телефонах і планшетах, тому Ваш магазин будуть відвідувати безліч людей, які шукають Ваш товар. 

Створення Інтернет магазину

Вартість створення Інтернет магазину не дуже велика в порівнянні з фізичними магазинами з їх орендною платою, складами, торговими залами, але при створенні магазину в мережі слід врахувати бюджет на просування сайту в Інтернеті, інакше продажі будуть невисокі. 

Розробка Інтернет магазину непросте завдання, але допоможемо Вам отримати відмінний, впізнаваний, зручний сайт наповнений Вашими товарами.

 

Створення інтернет магазину від 26000 грн 

Вартість нашого пакету розробки онлайн-магазину включає наступні елементи:

 1. Дизайн сайту: Ми розробимо привабливий та сучасний дизайн, що відповідає вашому бренду та задовольняє потреби користувачів.
 2. Фільтр за властивостями товару: Ми реалізуємо функціонал фільтрації, що дозволяє покупцям швидко знаходити товари за їх властивостями чи характеристиками.
 3. Написання тексту на підкатегорії каталогу: Наша команда напише інформативний та змістовний текст для підкатегорій вашого каталогу, що допоможе ефективно презентувати ваші товари.
 4. Каталог товарів з підкатегоріями: Ми розробимо детальний каталог товарів з належними підкатегоріями, спрощуючи навігацію для ваших покупців.
 5. Фотогалерея/відеогалерея: Ми впровадимо функцію фотогалереї та відеогалереї, що дозволить ефективно візуалізувати ваші товари та створити більш залучаюче враження.
 6. Наповнення товаром до 100 одиниць: В рамках пакету ми допоможемо завантажити до 100 товарних одиниць. Для додаткових товарів можливе укладення окремої угоди.
 7. Реєстрація в Google: Ми зареєструємо ваш сайт у сервісах Google, таких як Google Analytics та Google Search Console, що допоможе вам відстежувати та покращувати продуктивність вашого сайту.

Окремо оплачується: доменне ім'я, хостинг  


 Після закінчення будівництва Інтернет магазину Ви будете володіти: зручною і лаконічною структурою Ваших категорій; просту і швидку систему оформлення замовлення; сортування по атрибутам (характеристикам) товару; різні додаткові сервіси.

Дизайн та функционал в Інтернет магазині

Інтернет-магазин

Функціонал інтернет-магазину

Каталог товарів

 • Можливість додавання необмеженої кількості товарів в CMS.
 • Багаторівнева вкладеність розділів.
 • Можливість швидко деактивувати розділ або товар.
 • Зручне сортування товарів по ID, найменуванню, артикулу, бренду всередині розділу.
 • Швидкий пошук товару всередині каталогу.

Фільтр та сортування за параметрами

Реалізована можливість створювати унікальний набір характеристик до кожного розділу та відображення їх у фільтрі. Сортування товарів за параметрами: за ціною, найменуванням, популярністю і т.д.

Потужний маркетинговий інструментарій

Знижки, бонуси, подарунки, привілеї, сертифікати, купони, бонусні бали, банерні місця, список бажань, купити в 1 клік, замовити зворотний дзвінок, email-розсилки, таймери промо-акцій.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин — це окремий вид сайтів з певною структурою і функціоналом. Вони повинні бути зрозумілими і зручними для вивчення покупцем асортименту продукції, пошуку потрібного товару і здійснення покупки. Грамотна розробка сайту інтернет-магазину стане початком успішного бізнесу. Такий сайт буде залучати відвідувачів і приносити дохід.

Створення сайту інтернет-магазину — це комплекс робіт, для виконання якого потрібні знання не тільки веб-технологій, а й інтернет-маркетингу.  

Просування Інтернет магазину

Після створення Інтернет магазину необхідно почати просування його в мережі Інтернет. Цей процес займає багато часу, тому необхідно грамотно підійти до розкручування Інтернет магазину. Ви можете довірити цей процес вебстудії Артангел. Ми оцінимо Ваш проект та підготуємо стратегію просування, щоб досягти істотних результатів. Приклади наших робіт Інтернет магазинів.

Що Ви можете продавати через Інтернет? Все, що завгодно, наприклад: одяг і нерухомість, сувенірні товари ручної роботи і промислову хімію, запчастини та оптові партії товару. 

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали  telegram  Facebook  Artangel Youtube Instagram Artangel

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 1200 до 2200 грн / рік

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...