Створення Корпоративного сайту

Корпоративний сайт необхідний компаніям в будь-якій сфері діяльності. Керівництво зможе публікувати нові корпоративні документи, отримані грамоти, сертифікати та ліцензії. Від клієнта необхідно надання всіх необхідних документів, фото. Слід заздалегідь визначитися з корпоративним стилем, який буде простежуватися на всіх сторінках сайту. Ще один важливий момент - призначення відповідальної особи, яка буде керувати створенням веб-ресурсу і зможе своєчасно приймати рішення для оперативної реалізації проекту.

 

Сайт корпоративний 24000 - 38000 гривень

 

 

 У вартість входить: 

дизайн сайту;
декілька мов (при бажанні);
написання тексту на 20-30 сторінок;
рубрикатор з напрямками діяльності, філії, цеху;
фото/відеогалерея;
документи або каталог статей;
реєстрація в Google;
система управління сайтом. 

Окремо оплачується: доменне ім'я, хостинг


Сайт корпоративний

Замовте створення корпоративного сайту

Корпоративний сайт - це великий веб-ресурс, не обмежений кількістю сторінок. Такий сайт містить максимум інформації про компанію, її діяльність, докладний опис всіх товарів і послуг. Більш того, корпоративний сайт може містити блог компанії, розширений модуль пошуку, модуль зворотного зв'язку і інтеграції в процес продажів, мовні настройки і т.п. Корпоративний сайт допоможе вирішити основні бізнес-завдання компанії в мережі, забезпечить оптимальну комунікацію між компанією і споживачем. Якщо у Вас є бізнес в Києві і немає корпоративного сайту, то для клієнтів Вашої компанії не існує. Для тих, хто шукає товари і послуги, а також відгуки про них в Інтернеті Ваша компанія знаходиться в тіні Ваших конкурентів. І таких людей з кожним днем все більше і більше. Тому будь-яка поважаюча себе компанія зобов'язана зробити так, щоб кожен користувач, не відходячи від комп'ютера, міг отримати всю необхідну йому інформацію в будь-який час в будь-якому місці, задати питання, здійснити замовлення. Корпоративний сайт більш складний в адмініструванні і обслуговуванні, ніж сайт-візитка, але і можливостей у нього значно більше.

Дизайн та розробка вебсайтів

Якщо Ви зважилися на створення корпоративного сайту, будьте готові не тільки постійно оновлювати інформацію на сайті та вашому бізнесі в Києві, стежити за актуальністю статей, але і вести діалог з клієнтами - відповідати на їхні запитання і приділяти час для повноцінної роботи свого web-представництва в мережі. Корпоративний сайт дає можливість приватним підприємцям, комерційним компаніям і громадським організаціям не тільки заявити про себе, створюючи позитивний імідж, а й істотно збільшити кількість продажів, залучити клієнтів, знайти ділових партнерів і вивчити попит на товари і послуги своєї цільової аудиторії. 

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали  telegram  Facebook  Artangel Youtube Instagram Artangel

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 1200 до 2200 грн / рік

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...