Створення сайту Інтернет каталогу

Даний тип сайту дозволяє показати всі підкатегорії продукції і весь асортимент товару Вашої компанії. Дуже зручно використовувати такий сайт там, де власник є постачальником, імпортером продукції в Україну або виробником різноманітного товару з декількома категоріями. Дуже важко уявити товар одним списком і для відвідувачів це незручно. Структурно такий сайт підрозділяється на категорії та підкатегорії з товарами. Ми можемо обговорити і структурувати Ваші категорії в зручний вид для Вашого сайту. Телефонуйте, щоб скласти техничне завдяння вашого сайту каталогу.

 

Сайт каталог від 18000 грн

 

Окремо оплачується: доменне ім'я, хостинг 

Якщо необхідно поставити ціни до товару, то краще це зробити окремим файлом для скачування. Це дозволить власнику сайту оперативно оновлювати ціни в прайс-листі. Також цей сайт може бути інтегрований з соціальними мережами для кращого просування товарів серед Ваших друзів і знайомих.

Сайт Інтернет-каталог включає:

   • Розробка дизайну; програмування;
   • Структура сайту;
   • Статті;
   • Фотогалерея;
   • Зворотній зв'язок;
   • Соціальні мережі;
   • Карта сайту;
   • Адміністративна панель.

Структура сайту з каталогом

При зустрічі ми обговоримо структуру Вашого майбутнього сайту з товарами або послугами. Доступність і зрозумілість каталогу є важливим фактором при просуванні сайтів в Інтернеті. Кожна людина матиме змогу легко зрозуміти навігацію сайту і знайти необхідний товар в підкатегоріях. Створення сайту з каталогом товарів є оптимальним рішенням для невеликого оптового постачальника в Україну. Ми допоможемо Вам просувати Ваші товари.

Сайт каталог

Дизайн та мобільність

При створенні дизайну ми враховуємо всі нюанси роботи сайту на мобільному пристрої. Зручна мобільна версія необхідна всім проектам. Стильний дизайн, цікава анімація, зручне розташування топових пропозицій, дає можливість потенційному клієнту знайти бажану інформацію та в результаті здійснити покупку.

 

Сайт каталог - що це?

Сайт-каталог - онлайн площадка, де представлений перелік товарів з докладним описом кожної позиції. Головна відмінність сайту-каталогу від інтернет-магазину - у відсутності кошика і можливості покупки в режимі онлайн. Розробка сайту-каталогу буде цікава компаніям, які займаються гуртовою торгівлею, а також ексклюзивної продукції. Сайт-каталог - це ваш кращий менеджер з продажу, який працює цілодобово, не вимагає премію і завжди готовий детально описати переваги товарів і співпраці клієнта з вашою компанією.

Хочу замовити сайт з каталогом!

Дизайн каталогу для друку

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber