Послуги

Послуги

Просто сформулюйте завдання -  реалізацію візьмемо на себе ми!
 
У Вашої фірми ще немає власної «території» в Інтернеті?
Ми зможемо створити сайт з урахуванням практично будь-яких побажань нашого клієнта. Він буде оригінальним і відмінно впізнаваним, виконаним у Вашому корпоративному стилі, з повним комплектом функцій, необхідних для реалізації бізнес-ідей.

Послуги розробки сайта:

 • Сайт-візитка для Вашого особистого справи;
 • Сучасний корпоративний сайт компанії або постачальника торгівельної марки;
 • Надійний і популярний інтернет-портал;
 • Мобільна версія сайту або оптимізація Вашого сайту під мобільні пристрої.
До ваших послуг як створення сайтів, так і їх просування: адже про Ваш новий ресурс потрібно розповісти пошуковим системам, які будуть рекомендувати його кожному зацікавленому користувачеві. Для того, щоб звернення до нас було максимально результативним, ми пропонуємо Вам додатково:

Вебсайт

Створення сайтів не рідкість, але ми гарантуємо високий рівень обслуговування і оптимальні ціни. Наше портфоліо дозволить отримати уявлення про те, з якими проектами доводилося працювати в минулому. Довірте створення сайту (в Києві або будь-якому іншому місті) команді професіоналів -  результат  перевершить Ваші найсміливіші очікування.
Створення мультимовного сайту - це створення сайту на трьох мовах або більше. Це складний проект і буде в три рази складніше його обслуговувати або просувати, але дозволить Вашим клієнтам читати про Вас на рідній мові. На даному етапі ми можемо створити сайт англійською, українською, польскою, російською, німецькою мовами.
 

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали       

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...