Розробка дизайну сайтів

Дизайн сайту - це те, що оцінюють користувачі в першу чергу, заходячи на його сторінки, те, що справляє основне враження про ресурс. Тому розробка графічного дизайну сайту є основоположною для досягнення його успіху в Інтернеті.

Хочете мати сучасний сайт, такий, що вражає та привертає відвідувачів? Ми створимо такий. У Вас є інтернет-ресурс, але Ви не задоволені його ефективністю, дизайн застарів? Давайте переглянемо концепцію, зробимо редизайн, покращимо юзабіліті. Ми зможемо зробити так, що б він приносив Вам радість і прибуток.

Графічний дизайн сайту є важливим елементом в його успішній розробці та просуванні. На першому етапі дизайн вирішує завдання привабити увагу користувачів та зробити сайт привабливим та запам'ятовуваним. При цьому дизайн повинен бути адаптивним та забезпечувати зручний та ефективний досвід користувача на будь-яких пристроях.

Крім того, дизайн визначає стиль та імідж сайту, який повинен відповідати його цільовій аудиторії та завданням. Наприклад, для сайту-магазину важливо мати привабливий та зручний інтерфейс для замовлення товарів, а для сайту з великою кількістю інформації - зручний пошуковий функціонал та лаконічний дизайн.

Також дизайн може впливати на рівень конверсії сайту, тобто на кількість відвідувачів, які виконують певні дії на сайті (замовлення товарів, заповнення форми зворотного зв'язку, підписка на розсилки тощо). Грамотно розроблений дизайн може сприяти збільшенню конверсії та зробити сайт більш ефективним для бізнесу.

Працюючи над проектом, ми створюємо кілька стильових рішень. Зазвичай ми пропонуємо два ескізи дизайну головної сторінки, але їх кількість може бути індивідуально обговорена при оформленні замовлення. Наші дизайнери вносять зміни й працюють над Головною сторінкою до повного схвалення клієнтом. Затверджений ескіз дизайну стає орієнтиром для оформлення всіх внутрішніх сторінок сайту.

Наші фахівці впевнено володіють сучасними веб-інструментами та професійними графічними редакторами. Індивідуальний підхід до проектів, розуміння їх специфіки та творчість є основою успіху наших веб-рішень.


Замовляйте розробку дизайну чи редизайн Вашого сайту

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали  telegram  Facebook  Artangel Youtube Instagram Artangel

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 1200 до 2200 грн / рік