Етапи розробки сайту

Ми робимо поетапне виконання проектів. Цикл розробки сайтів розбивається на послідовні етапи. Кожен етап має жорстко задані терміни реалізації та завершується контрольною точкою. Подібний підхід до організації роботи над проектами дозволяє замовникам контролювати її хід, своєчасно вносити необхідні корективи, а також стежити за термінами та якістю виконання робіт, роблячи процес розробки «прозорим». На першому етапі розробки і створення сайту здійснюється проектування інтерфейсу майбутнього ресурсу і складання технічного завдання. Кожен проект проходить наступні етапи життєвого циклу:

 • Складання технічного завдання ;
 • Розробка дизайну сайту ;
 • Верстка сторінок сайту ;
 • Програмування ;
 • Перенесення на хостинг.

Складання технічного завдання (ТЗ)

Технічне завдання – це основа порядку в роботі над проектом і головний орієнтир. Тільки з виконання всіх вимог, зазначених у ТЗ, проект може вважатися закінченим. Увага в ТЗ приділяється функціоналу проекту, який описується до дрібниць, а також навігації сайту. Технічне завдання передбачає зазначення вимог до хостингу, верстці, мови програмування і т.п. До всього іншого, ТЗ повинно містити й терміни виконання робіт. Після узгодження з замовником ТЗ на створення сайту підписується обома сторонами. 

Розробка дизайну сайту

Як і розробка сайту в цілому, робота над його дизайном також є поетапною. І першим відбувається створення дизайну головної сторінки ресурсу, починається яке з розробки концепції. Вона створюється на основі ТЗ, спроектованого інтерфейсу, брендбука (при його наявності). Зазвичай, концепція розробляється одна, але при бажанні замовника наші фахівці можуть запропонувати на розгляд кілька варіантів. Якщо ж компанія-замовник не має логотип – торговий знак, за яким би її ідентифікували, за яким би її дізнавалися, то ми розробимо його. Якщо є старий сайт то можно скопіювати кольорові рішення на новий сайт, це також працює у випадку редизайну сайта

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber