Як створити свій інтернет-магазин

Хочете, щоб бізнес вийшов на новий щабель розвитку? Не важливо, спеціалізуєтесь ви на продажу складного обладнання власного виготовлення або вирішили зайняти дропшипінгом, без повноцінного інтернет-магазину не обійтися. Потрібно, щоб там був передбачені телефони, підтримка, розрахунковий рахунок, форма зворотного зв'язку та ін. Електронна комерція - прибуткова ніша, в яку багато хто вже перейшов з оффлайну. Але для того, щоб до неї увійти і досягти результату, потрібно постаратися.

Особливості створення свого інтернет-магазину

Зважаючи на наявність безкоштовних конструкторів, безліч шаблонів і лайфхаків зі створення інтернет-магазину, здається, що процедура найпростіша і не забере багато часу. Цілком можливо, що ви чули від знайомого, що він сам і без особливих знань зробив це. І плюси очевидні:

1. вкладення не потрібні;

2. зробити сайт можна за кілька хвилин;

3. можна в будь-який момент внести зміни навіть після запуску веб-ресурсу.

Однак варто пам'ятати про те, що дешеві сайти за шаблоном не принесуть очікуваного результату. В результаті час і сили будуть витрачені даремно, а клієнти так і не прийдуть. Більш того, не виключені технічні проблеми, в результаті чого сайт буде працювати нестабільно.

Створення інтернет-магазину вимагає чітку постановку завдань і вимог, професійний підхід до розробки структури. Крім того, сайт повинен бути оптимізований під пошукові системи. Якщо ви не впевнені у власних силах, хочете швидше побачити прибуток від продажів, ми готові допомогти.

Серед основних переваг професійного створення інтернет-магазину можна відзначити гарантії якості роботи. Ми реалізуємо весь необхідний для старту і роботи в онлайні функціонал. За необхідності його можна розширити, додавши нові функції. Завдяки тонкій настройці модулів CMS ви відзначите зручність керування інтернет-магазином, ефективність його роботи та індивідуальний дизайн. Це запорука успіху в електронній комерції, тож звертайтеся!

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber