Редизайн сайту - навіщо він потрібен?

Редизайн сайту, його покращення та оновлення

Чи нагадує ваш сайт старенький Москвич, який уже не приносить користі? Це може статися, коли веб-сайт розробляється на застарілому коді минулого століття, а спроби вдосконалити його роблять люди без необхідного досвіду. Але не варто відміняти цінність вашого сайту - з професійними розробниками і правильним технічним підходом, його можна поліпшити і зробити вигідним для вашого бізнесу.

Такий сайт не додасть вам авторитету. Ми допоможемо виправити ситуацію. Змінимо не тільки зовнішній вигляд сайту, але і поліпшимо його функціональність. Після такої «пластичної операції» ваш інтернет-ресурс легко обійде молодих конкурентів і вийде в ТОП пошукача. Ще сумніваєтеся? Переконайтеся самі, подивившись наше портфоліо з готовими роботами. Пора робити замовлення!

Чому варто замовити послуги редизайну сайту

Перше враження у користувачів формує саме зовнішній вигляд веб-ресурсу. Навіть якщо контент якісний, у відвідувача відпадає бажання вивчати його, коли кульгає працездатність.

Зверніться до нас для замовлення редизайну сайту, якщо він:

 • Марний. Начебто і веб-ресурс є, а клієнти не йдуть. Причина криється в непродуманном оформленні та недолугої структурі. Ну не хочуть користувачі розгадувати «головоломки» і витрачати свій дорогоцінний час.
 • Морально застарів. Практика показує, що навіть самий крутий сайт потребує оновлення інтерфейсу кожні 4-5 років. Технічний прогрес не стоїть на місці, тому потрібні оригінальні та яскраві рішення. Тільки виділившись з натовпу, ви зможете завоювати визнання своих клієнтів.
 • Сайт не відповідає напрямку діяльності. Ще вчора ви робили акцент на «схудненні», а сьогодні вирішили плюнути на цей напрям і зайнятися продажем дитячих іграшок? Переробіть сайт, щоб нові клієнти дізнавалися його в «обличчя».
 • Полон «мертвих посилань» або працює з помилками. Редизайн і поліпшення функціоналу дозволить вирішити проблемне питання.
 • «Кострубато» працює на мобільних пристроях. Все більше користувачів переглядають сайти на смартфонах і планшетах. Чи не хочете втрачати клієнтів? Ваш інтернет-ресурс повинен відповідати їхнім запитам! Мобільна версія сайту повинна бути за замовчуванням в наш час.
 • Потребує іміджевому переоформленні. Зміна фірмових кольорів, логотипу - привід для редизайну. Розробка логотипу / брендбуку входить в наші послуги теж.

Ми вирішимо всі перераховані вище проблеми. Працюємо на результат. Гарантуємо якісну опрацювання сайту, поліпшення його зовнішнього вигляду відповідно до запитів сучасних користувачів. Звертайтеся, якщо хочете, щоб вас легко впізнавали. Вкладаючи в редизайн сайту, ви піклуєтеся про репутацію компанії і свій імідж. Це того варто!

Вартість розрахуємо індивідуально. Телефонуйте за вказаними на сайті. Ми готові обговорити умови співпраці.

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали  telegram  Facebook  Artangel Youtube Instagram Artangel

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 1200 до 2200 грн / рік