Види сайтів і цільова аудиторія

Досягти успіху в сучасному бізнесі, розповісти про товари і послуги допоможе власний сайт. Наявність веб-ресурсу необхідно як підприємцю, так і великому виробничому підприємству. Перш ніж замовляти розробку сторінки, необхідно розібратися з тим, який вид сайту потрібен.

Особливості різних видів сайтів

Потрібно сказати, що в інтернеті немає офіційної класифікації сторінок. Однак прийнято розрізняти наступні види сайтів:

 • «Візитка». Це сайт, який складається з декількох сторінок. Підійде як акулам бізнесу, так і любителям. Чи не перевантажений даними, його завдання - донести найнеобхіднішу інформацію потенційним партнерам, клієнтам.
 • Корпоративний. Для серйозного представництва бізнесу в онлайні необхідний саме такий веб-ресурс. Орієнтований на надання докладної інформації про компанію, її діяльність. Дозволяє розкрити переваги, розповісти про новини, акції та ін. Це комерційно виправдане рішення. Вважається рекламою, яка буде завжди працювати на вас.
 • Інтернет магазин. Це веб-ресурс, де клієнт зможе знайти докладний опис всіх пропонованих товарів. Його завдання - продавати. Замовлення в інтернет-магазині покупець зможе оформити в пару кліків миші. Відкриє нові можливості для бізнесу, дозволить істотно розширити клієнтську базу.
 • Лендінгем. Одностранічнік, основною метою якого є спонукання відвідувача до дії - замовлення послуги, купівлі товару, оформлення «броні» та ін. Незважаючи на гадану простоту, відсутність банерів, розширеного меню, відрізняється високою ефективністю. Орієнтований на потенційних замовників послуги або продукту.

Звертайтеся, допоможемо розробити той сайт, який буде відповідати вашим вимогам і задачам.

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали      

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber