Сайт на івриті

Дизайн сайту на івриті.

 
Проблема дизайну виникає, коли сайт розмічається на івриті, оскільки потрібно змінювати напрямок дизайну на горизонтальний. Це може створювати труднощі та не забезпечувати зручну навігацію користувачів.

Дизайн сайту на івриті повинен бути розроблений з урахуванням особливостей написання та читання на івриті. Іврит — це написання з права на ліво, тому дизайн має бути орієнтований на це.

Однією з основних характеристик дизайну сайту на івриті є зручна та логічна навігація, щоб користувачі могли з легкістю знаходити необхідну інформацію. Важливо також забезпечити можливість зміни напрямку тексту, адже деякі користувачі можуть бути звиклі до написання та читання з лівої сторони.

Дизайн сайту повинен бути привабливим та простим для розуміння. Використання відповідних кольорів та шрифтів, які доповнюють особливості написання на івриті, допоможе зробити сайт більш привабливим та зручним для користувачів.

Також варто звернути увагу на культурні особливості та традиції країни, де сайт буде використовуватись. Використання відповідних мотивів та символів може додати особливого шарму та привабливості до дизайну сайту.

 
Ми можемо робити сайт на івриті і іншою мовою.

 

Дизайн сайту на івриті для вашого бізнесу в Ізраїлі

 

 

Наші роботи

 • 1502
 • 1700
 • 1600

  Підпишіться на наші канали       

  Доменне ім'я та хостинг

  При створенні нового проекту враховуйте витрати на покупку доменного імені і хостингу

  від 800 до 1890 грн / рік

  Дизайн поліграфії

  Графічний дизайн, каталоги та реклама. Якісний друк поліграфії.

  далі...

  098 300 75 31

   WhatsApp Telegaram Viber